فناوری Cherysma

نگاه کلی

چریسما با سوق به سمت طراحی مفهومی خودرو که کاملا مطابق با تجربیات رانندگی است و با در نظر گرفتن تکنیک های سخت گیرانه و استانداردهای سطح جهانی برای افزایش کیفیت محصولات در راستای شکل دهی ، فضا سازی، پایداری عملکرد و ایمنی به طور کلی برای بهبود کیفیت حواس انسانی تلاش های بسیاری انجام داده است.

H.D.S

الهام گرفته شده از المان آب در طبیعت ، که در برگیرنده زبان احساسی طراحی همراه با مشخصه های دینامیکی منحنی ها ، خط ها و آب جهت ایجاد جریانی یکپارچه از خطوط بدنه و زیبایی ظاهری می باشد.

M.B.C

چری با بهره گیری از تکنولوژی های به روز و بین المللی جهت افزایش حس آسایش و راحتی و تطبیق و یکپارچگی خودرو، حس با کیفیت بودن برای تمامی خودرو های این شرکت را ایجاد کرده است.

جوشکاری لیزری

تضمین استاندارد بالای عملکرد و ثبات و پایداری تمامی مناطق جوش خورده، که در نتیجه ی قدرت و دقت بالای جوشکاری لیزری می باشد که نهایتا ایمنی سرنشین را تضمین می نماید.

بدنه 3R

طراحی مفهومی ساختار حلقه ای خودرو که از سوی تیم طراحی چری معرفی شده تضمین ایمنی و عملکردی در سطح عالی را می دهد. با ساختار مناسب خودرو ها می توان از ایمنی بیشتر لذت برد. همچنین به دلیل عملکرد سیستم ESP می توان سرعت قابل توجه و پایداری در پیچ ها را تامین کرد. تکنولوژی TPMS به صورت فوری و اتوماتیک وار فشار باد تایر ها و درجه حرارت را تست نماید. تکنولوژی فوق العاده جوش لیزری نیز ضمانت دهنده انسجام تمامی مفصل های جوش خورده می باشد. سیستم ایمنی شرکت چری احساس امنیت قابل ملاحضه ای را برای مشتریان تامین می کند.

TPMS

این سیستم جهت تشخیص و اندازه گیری اتوماتیک فشار و درجه حرارت تایر خودرو در هنگام حرکت می باشد که شامل هشدار دادن جهت دمای پایین یا بالای تایر خودرو و وجود نشتی در سطح تایر می باشد که تامین کننده امنیت سرنشین در جهت پیشگیری از خطرات احتمالی می باشد.

ESP

این سیستم بهبود عملکرد فرمان خودرو در موقعیت های حساس را به طور موثر می تواند انجام دهد و خطر سُر خوردن خودرو و منحرف شدن آن را کاهش داده و پایداری بیشتر و استفاده کمتر از ترمز را بدون هیچگونه محدودیت فیزیکی تامین می کند.

EPS
(سیستم فرمان الکتریکی)

احساس بهتر مسیر و پایداری در سرعت های بالا، بهبود مصرف سوخت،کاهش صدای سیستم فرمان و کاهش وزن 25% از سیستم فرمان.

S.W

کاهش ارتعاشات تنها وظیفه این سیستم نیست بلکه یه صورت موثر باعث افزایش کشش بهتر چرخ های عقب جهت پایداری بهترخودرو در حال حرکت میشود که باعث حس بهتر و آسایش بیشتر سرنشین می شود.

C.N.C

آنالیز شاخص NVH برای 10 شاخص با استاندارد های بالا در صنعت که موجب راحتی و داشتن فضای خصوصی مطبوع برای سرنشین می شود.

H.E

رنگ ، فضا ، متریال و صندلی ها برای رانندگی آسان و آسایش سرنشین طراحی شده است. فضایی مطبوع ، افزایش راحتی و آسایش سرنشینان و طراحی فضایی ایده آل و خلق محیطی جذاب برای راننده و سرنشین را پدید می آورد.

مدیران خودرو

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar