کمپین اینستاگرامی #Ilovemychery

برند چری با راه‌اندازی یک کمپین اینستاگرامی جالب به نام I Love My Chery، قصد دارد در بیست و پنجم هر ماه سه دستگاه موبایل Huawei P10 و پانزده ماکت خودروی چری به شرکت‌کنندگان برتر خود هدیه دهد. این کمپین جذابیتی برایتان دارد؟ پس در ادامه همراه ما باشید. کمپین #ILOVEMYCHERY به منظور بهره‌گیری و سهیم‌سازی همگان از ایده‌ها و تجارب مثبت مشتریان خودروهای چری شکل گرفته و به همین دلیل، از تمامی چری‌سواران دعوت می‌شود که در این کمپین شرکت کنند تا با بیان ویژگی‌های خودروهای چری یا نکات آموزشی، بازگویی خاطره یا تجربه متفاوت خود با محصولات چری یا هرگونه محتوای خلاقانه‌ای بتوانند ایده‌های خود را با چری‌سواران و علاقه‌مندان محصولات چری در میان بگذارند. اطلاعات این کمپین و همچنین ویدئوی نمونه، راهنمای شرکت در آن و همچنین ویدئوهای نهایی از طریق صفحه ویژه این کمپین ilovemychery قابل‌دسترسی است.

ویدئوهای منتخب از نگاه چری را می‌توانید در زیر دنبال کنید

در بخش ویدئوهای منتخب، تعدادی از بهترین و خوش‌ساخت‌ترین ویدئوها از نگاه چری گزینش شده و در این قسمت برای مشاهده کاربران گرامی به نمایش گذاشته می‌شوند. از مهم‌ترین دلایل گزینش ویدئوهای منتخب باید به خلاقیت در محتوا، وجود انسجام در عناصر ویدئو، کیفیت ویدئو، رعایت قواعدی که در راهنمای کمپین #ILOVEMYCHERY ذکر شده است؛ اشاره کرد. امیدواریم که بزودی شاهد گالری جذاب و زیبایی از ویدئوهای ارسالی چری‌سواران و چری‌دوستان باشیم تا با همکاری یکدیگر غنای بیشتری به تعامل میان برند چری با علاقه‌مندانش ببخشیم.

13
7
6
17
8
3
5
6
33
11
27
5

کمپین Ilovemychery

برندگان

در بخش برندگان، شما می‌توانید با سه برنده‌ی اصلی هر ماه چری آشنا شوید و از آنجا علاوه بر مشاهده تصویر و اطلاعات مختصری از آنها، دل‌نوشته‌ی کوتاهی از تجربه‌ی آنها با برند چری را بخوانید. به این ترتیب، این بخش هم به صورت رسمی سه برنده‌ی ماهانه‌ی سه دستگاه موبایل Huawei P10 و همچنین سه ماکت خودروی چری مشابه خودروی خودشان را معرفی می‌کند و هم اینکه این امکان را فراهم می‌آورد تا با روحیه‌ی چری‌سواران و نگاه آنها به برند چری بیشتر آشنا شویم. اگر هنوز در این کمپین شرکت نکرده‌اید و در ساخت ویدئو هنوز دودل هستید، بهترست دست بکار شوید! اینجا جای تصویر شما خالی است!

1
2
3

کمپین Ilovemychery

قوانین و جوایز کمپین

بعد از ارسال فایل ویدئویی از طرف شرکت‌کنندگان، این ویدئوها در اینستاگرام و تلگرام چری به نمایش گذاشته می‌شود و به 12 ویدئویی که بیشترین لایک را در اینستاگرام توسط کاربران دریافت کند، یک عدد ماکت 1:8 از خودروی چری‌شان به آنها اهدا می‌شود و از میان این 12 نفر هم سه ویدئویی که بیشترین تعداد رای را در بیست و چهارم آذر «روز رای‌گیری» بدست آورند، سه دستگاه موبایل Huawei P10 اهدا خواهد شد. پس، در روز بیست و پنجم آذر اسامی سه برنده‌ی اصلی اعلام می‌گردد و جوایز نیز طی مراسم کوچکی به آنها و 12 ماکت خودروی چری اهدا خواهد.

عضویت در خبرنامه

DISCOVER CHERY

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar