خبرها

۲۴ آبان ۱۳۹۶

کمپین اینستاگرامی #Ilovemychery

برند چری با راه‌اندازی یک کمپین اینستاگرامی جالب به نام I Love My Chery، قصد دارد در بیست و پنجم هر ماه سه دستگاه موبایل Huawei P10 و پانزده ماکت خودروی چری به شرکت‌کنندگان برتر خود هدیه دهد. این کمپین جذابیتی برایتان دارد؟ پس در ادامه همراه ما باشید.

کمپین #ILOVEMYCHERY به منظور بهره‌گیری و سهیم‌سازی همگان از ایده‌ها و تجارب مثبت مشتریان خودروهای چری شکل گرفته و به همین دلیل، از تمامی چری‌سواران دعوت می‌شود که در این کمپین شرکت کنند تا با بیان ویژگی‌های خودروهای چری یا نکات آموزشی، بازگویی خاطره یا تجربه متفاوت خود با محصولات چری یا هرگونه محتوای خلاقانه‌ای بتوانند ایده‌های خود را با چری‌سواران و علاقه‌مندان محصولات چری در میان بگذارند. اطلاعات این کمپین و همچنین ویدئوی نمونه، راهنمای شرکت در آن و همچنین ویدئوهای نهایی از طریق صفحه ویژه این کمپین ilovemychery قابل‌دسترسی است.

فرایند این کمپین بدین صورت است که علاقه‌مندان با توجه به ویدئوی نمونه‌ای که در تبلیغات شبکه‌های مجازی چری ارائه شده است، ویدئوهای با مدت زمان حداکثر 60 ثانیه بسازند و ویدئو را به صفحه اینستاگرامی چری "@Cheryir" به صورت Direct ارسال نمایند. همچنین برای کاربران تلگرامی نیز این امکان مهیا شده است که از طریق گروه تلگرامی ILOVEMYCHERY به ارسال فایل‌های ویدئویی خود بپردازند. لینک گروه اخیرالذکر در زیر ارائه شده است.

ILOVEMYCHERY Group:  https://t.me/joinchat/CFe70Q9qfpZAuCASRscrxw

بعد از ارسال فایل ویدئویی از طرف شرکت‌کنندگان، این ویدئوها در اینستاگرام و تلگرام چری به نمایش گذاشته می‌شود و به 12 ویدئویی که بیشترین لایک را در اینستاگرام توسط کاربران دریافت کند، یک عدد ماکت 1:8 از خودروی چری‌شان به آنها اهدا می‌شود و از میان این 12 نفر هم سه ویدئویی که بیشترین تعداد رای را در بیست و چهارم آذر «روز رای‌گیری» بدست آورند، سه دستگاه موبایل Huawei P10 اهدا خواهد شد. پس، در روز بیست و پنجم آذر اسامی سه برنده‌ی اصلی اعلام می‌گردد و جوایز نیز طی مراسم کوچکی به آنها و 12 ماکت خودروی چری اهدا خواهد.

همچنین قابل ذکر است که بدلیل مشاهده‌ی علاقه‌ی بعضی از کاربران به تبادل نظر راجع محصولات چری در گروه ارسال فایل کمپین ilovemychery، بیان این امر خالی از لطف نیست که علاقه‌مندان به تبادل ایده و گفتگو در شبکه‌های اجتماعی راجع مورد محصولات چری و mvm می‌توانند به کانال تلگرامی باشگاه مشتریان مدیران خودرو بپیوندند و از فعالیت آزاد و مفید در تبادل اطلاعات لذت ببرند. لینک این گروه رسمی در زیر آمده است.

گروه رسمی باشگاه مشتریان مدیران خودرو:

https://t.me/joinchat/A-qyf0BRZe4ykOEFx38jhg

 

راهنمای کمپین اینستاگرامی #ILOVEMYCHERY
راهنمای کمپین اینستاگرامی #ILOVEMYCHERY

 

DISCOVER CHERY

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar