هفتچین

صفحه رقابت عکاسی نوروزی #هفتچین


برند چری در راستای سنت جدیدالتاسیس خود مبنی بر اجرای کمپین رقابت عکاسی نوروزی از خودروهای چری و مکان‌های طبیعی و تاریخی کشورمان، امسال نیز این رقابت را تحت عنوان #هفتچین پی می‌گیرد و از میان شرکت‌کنندگان به هشت نفر هدیه‌ای به رسم یادبود اهدا می‌نماید که این هدایا شامل یک دستگاه موبایل آیفون X برای نفر اول و هفت کارت هدیه 500 هزار تومانی می‌شود.

هفتچین 97 چری

راهنمای رقابت هفتچین

در ایام نوروز ، یک مکان طبیعی، دیدنی یا تاریخی شناخته شده که معرف و نشانگر آن شهر یا منطقه است را انتخاب کنید و از خود یا همراهانتان به همراه یک خودرو چری (تیگو7، تیگو5 یا آریزو5) یک عکس خلاقانه بگیرید.

از 23 اسفند 96 تا 24 فروردین 97 فرصت دارید عکس خود را به صفحه اینستاگرام Cheryir@ یا شناسه تلگرام Cheryir_admin@ ارسال کنید (چنانچه عکس را با هشتگ #هفت_چین در صفحه اینستاگرام خودتان نیز پست کنید شانس بیشتری برای انتخاب خواهید داشت).

در روز 26 فروردین 20 عکس برتر توسط تیم داوری مدیران خودرو انتخاب شده و از تاریخ 26 فروردین تا 4 اردیبهشت برای رای گیری عمومی بر روی کانال تلگرام رسمی چری (Cheryir@) منتشر می‌‍شود (شما فرصت خواهید داشت تا عکس تان را برای جمع آوری Like برای دیگران به اشتراک بگذارید).

در تاریخ 5 اردیبهشت عکسی که بیشترین تعداد لایک را به دست آورده باشد برنده جایزه ویژه خواهد شد و 7 نفر دیگر هم کارت هدیه 500،000 تومانی دریافت می کنند. برندگان در کانال تلگرام چری اعلام خواهند شد.

 

 

 

 

 

 

 

شرایط مسابقه


1. شرکت برای عموم آزاد است. لزوما نباید صاحب خودرو باشید و می توانید از خودروی چری اطرافیان در عکس استفاده کنید.
2. عکس (سلفی یا غیر آن) باید به شکلی باشد که خودرو در عکس به خوبی دیده شده و چری بودن آن برای بیننده کاملا واضح باشد.
3.عکس باید به صورت عریض (Landscape) با کیفیت خوب و مطابق موازین اسلامی گرفته شده و به نحوی ویرایش نشود که اصالت عکس از بین برود.
4. عکس باید حتما با پس زمینه یک مکان طبیعی، دیدنی یا تاریخی شناخته شده گرفته شود.
5. خلاقیت، زیبایی و متفاوت بودن عکس، معیار اصلی مسابقه می باشد.
6. همراه عکس مشخصات فردی خود شامل نام، شماره موبایل و محل دقیق عکاسی را ذکر نمایید.
7. حق استفاده از تمام عکس های مسابقه در تمامی تبلیغات برای چری محفوظ می باشد. ارسال عکس از جانب شرکت کننده به این معناست که او صاحب اثر می باشد.

8. شرکت مدیران خودرو این حق را برای خود محفوظ می داند که در هر زمانی نسبت به لغو یا اعمال تغییرات در شرایط و مفاد مسابقه اقدام نماید.

 

جوایز مسابقه


نفر اول
یک دستگاه گوشی Apple iPhone X

رقابت هفتچین چری

نفر دوم تا هشتم
کارت هدیه نقدی 500 هزار تومانی

رقابت هفتچین چری

مدیران خودرو

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar