اطلاعیه در رابطه با پرداخت و واریز وجه

خریداران محترم محصولات شرکت مدیران خودرو، جهت حصول اطمینان از صحت و سرعت فرآیند خرید خودرو، خواهشمند است در هنگام مراجعه به هریک از نمایندگان مجاز فروش این شرکت در هنگام پرداخت وجه خودرو، به نکات ذیل توجه کامل فرمایید:

  1. تمامی واریزها باید از طریق پاینه پرداخت (Pos) شرکت مدیران خودرو که در نمایندگی به وسیله استند و تابلو مشخص گردیده است صورت پذیرد. در صورت عدم رویت پایانه پرداخت شرکت مدیران خودرو، قبل از پرداخت وجه لازم است با واحد امور مشتریان شرکت هماهنگی لازم به عمل آید.
  2. پس از انجام پرداخت در پایانه پرداخت و همچنین پس از اخذ پرفراژ دستگاه کارت خوان به نام "شرکت صنایع خودروسازی مدیران" و حساب شماره124001*******در متن پرفراژ دقت گردد.
  3. در صورت انجام صحیح واریز وجه، یک کد تاییدیه از طریق شماره پیامک 98300004765+ یا 982147651+ برای واریزکننده وجه ارسال می گردد. لطفا حتما در جهت دریافت کد تاییدیه شماره موبایل خود را به متصدی فروش ارائه فرمایید و از قبول شماره موبایل پیشنهادی توسط متصدی فروش یا هرشخص مسئول دیگر در نمایندگی خودداری نمایید.

یادآوری مهم: شرکت مدیران خودرو هیچگونه مسئولیت و تعهدی نسبت به واریزهایی که به غیر از حساب شرکت صورت می پذیرد، نخواهد داشت.

 

نمونه قرارداد فروش خودرو - قیمت قطعی

 

نمونه قرارداد پیش فروش خودرو - قیمت غیرقطعی

 

مدیران خودرو

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar